אז מי אנחנו?

את Travelbox הקמנו מתוך אהבה גדולה לנסיעות, לטיולים, ובעיקר לאנשים. ההתמחות שלנו ציוד מטיילים ואביזרי נסיעות בדגש על איכות מעולה ומחירים הוגנים - כמה פשוט, ככה נכון.

 

ב-2008 פתחנו את החנות הראשונה בקניון גן העיר, תל אביב, ולאחר מכן נדדנו דרומה לרחוב הרכבת 28 - משכננו כיום. כבר בשנת הפעילות הראשונה שלנו החלטנו לפתוח גם את השערים האינטרנטיים שלנו, וכך קם אתר Travelbox - שגרסה חדשה ומשופצת שלו עלתה לאוויר ב-2015, שבע שנים אחרי פתיחת דלתותינו לראשונה.

 

במציאות של היום אפשר להשיג הכל בלחיצת כפתור, ולכן אין יותר טבעי מכך שאת ההתארגנות לקראת הנסיעה תרצו לעשות בלי לצאת מדלת הבית - אלא לבצע זאת ברשת בקלות, במהירות ובנוחות. גם ככה קורה לא פעם שזהו תהליך התארגנות עמוס בסידורים, וההזמנה אונליין באתר שבאמת אפשר לסמוך עליו - כמו שאנחנו מאמינים שתגלו עלינו בקרוב - יכולה לחסוך הרבה מהעומס הנתון. הרי אתם יוצאים לחופשה, אז למה לא להתחיל אותה כבר מעכשיו?

 

זו הסיבה שהקפדנו על כך שהאתר יהיה כמה שיותר ברור, נעים ופשוט - וזה גם מה שעומד מאחורי השירות שלנו, שתמיד-תמיד זמין לשמוע אתכם ומכם. זמני האספקה שלנו מהירים, ההתחייבויות שלנו עומדות בעינן ואנחנו כאן כדי שבאף שלב - לא לפני הרכישה ובוודאי שלא אחריה - לא תרגישו לבד. הקליקו כדי לקרוא עוד על הנושא באמנת השירות המלאה שלנו.


תשוטטו, תיהנו, תזמינו והעיקר - שתהיה נסיעה טובה!