השירות שלנו

לפני הכל, חשוב לנו להגיד: שירות הוא מילת מפתח עבורנו, לא עוד משבצת לסמן עליה V. אנחנו שמחים להעניק לכם שירות שמכבד אתכם, את זמנכם ואת הרצונות שלכם. מגיע לכם שנקל עליכם, נזרז מה שצריך עבורכם ובעיקר - שנהיה זמינים לכל פנייה, שאלה או בקשה.זה מה שאנחנו מבטיחים לכם - ואנחנו מקפידים לקיים את ההבטחות שלנו:

אתר נגיש, אמין וקל להתמצאות: כדי שלא תשברו את הראש ותמצאו במהירות את מה שאתם מחפשים. וכן, אולי נוכל גם להפתיע אתכם במהלך השיטוט, ותגלו דבר מה שכלל לא חשבתם לחפש…
איכות בלתי מתפשרת: כי עם מבחר הפריטים שאנחנו בוחרים עבורכם בקפידה רבה, פשוט אין אפשרות אחרת.

אנחנו מתחייבים למסור מידע אמין, מקצועי ומפורט על כל מוצר. חתולים בשק - לא אצלנו.

שמירה על מחירים תחרותיים והוגנים.

קנייה בטוחה: האתר שלנו מאובטח לפי התקנים המחמירים ביותר, ופועל בשיתוף עם גופי סליקה מורשים ומוסמכים בלבד - כדי שתרגישו הכי בנוח לבצע הזמנה. אבטחת מידע, רכישה ותשלומים

אחריות על כל המוצרים: החל משנה אחת ועד אחריות לכל החיים, תלוי במוצר. אחריות על שביעות רצונכם היא חלק מהשירות שאנחנו מספקים. כך שתהיו בטוחים - במידה ונפל פגם כלשהו, קטן ככל שיהיה במוצר שרכשתם, אנחנו כאן כדי לפתור את העניין.

משלוחים נוחים ומהירים עד הבית. בכל משלוח שתזמינו אליכם הביתה - נגיע עד 14 ימי עסקים, נשתדל אפילו פחות. המשלוח בעלות 30 ש״ח.

להתחרט זו תמיד אופציה: הזמנתם, קיבלתם, אבל אתם מרגישים לא שלמים לחלוטין? אנחנו לא חושבים שאתם צריכים להתפשר - 

החלפת המוצר והחזרתו אפשרית עד 14 ימים מיום הקניה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

תמיד, תמיד להקשיב: אנחנו רוצים ללמוד, להשתפר ולעשות את העבודה הכי טובה שאפשר - איתכם ועבורכם. שירות הלקוחות שלנו זמין ופעיל, יותר מכל מה שהתרגלתם אליו: אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי ואמין לפני ההזמנה וגם אחריה. אנחנו פה בשביל לשמוע אתכם בשיחת טלפון, או במייל - רק תבחרו:
ניתן לפנות בטלפון 03-7207245 בימים א׳-ה׳ בשעות 10:00-17:00
או בכל שעה במייל support@travelbox.co.il

תזמינו, תיהנו ושתהיה נסיעה טובה!

שלכם,

Travelbox